Kleje konstrukcyjne

Kleje akrylowe

Kleje akrylowe LORD serii 400 można malować proszkowo, łączyć stal, aluminium, ocynk, stal nierdzewną, tworzywa, kompozyty (więcej...)

Trudne aplikacje w przemyśle

Aplikacje klejenia w lotnictwie, motoryzacji, kolejnictwie, przemyśle stoczniowym (więcej...)Narzędzia pneumatyczne

Szlifierki DYNABRADE


Przemysłowe szlifierki DYNABRADE, oscylacyjne, kątowe, proste i pasowe o różnych prędkościach obrotowych i mocy. ( więcej... )

    WOSKI ANTYKOROZYJNE

 

    WOSKI DO ZABEZPIECZANIA PROFILI ZAMKNIĘTYCH
   NOXUDOL 700
   Bezrozpuszczalnikowy preparat antykorozyjny

NOXUDOL 700 jest preparatem antykorozyjnym niezawierającym rozpuszczalników. Składniki o niskiej lepkości i inne dodatki pozwalają na stosowanie w temperaturze pokojowej. Po nałożeniu tworzy miękką, woskowatą, silnie hydrofobową, antykorozyjną powłokę.

NOXUDOL 700 przeznaczony jest do antykorozyjnego zabezpieczania profili zamkniętych w pojazdach zgodnie z metodą ML. Może być również stosowany jako zabezpieczenie ochronne w czasie transportu lub przechowywania maszyn, części maszyn, silników, dźwigów itp.

  Karta techniczna
   NOXUDOL 720
   Wodny preparat antykorozyjny

NOXUDOL 720 jest koloidalnym preparatem antykorozyjnym na bazie wody, który po wyschnięciu tworzy miękką, podobną do smaru powłokę. Produkt jest adresowany do klientów mających specjalne wymagania dotyczące wnikania i wyciekania (preparat nie wycieka 10 minut po zastosowaniu).

NOXUDOL 720 przeznaczony jest do antykorozyjnego zabezpieczania profili zamkniętych w pojazdach, może być również stosowany jako zabezpieczenie ochronne w czasie transportu lub przechowywania.

  Karta techniczna
   NOXUDOL 750
   Preparat antykorozyjny

NOXUDOL 750 jest chemicznie aktywną, antykorozyjną mieszaniną o niskim napięciu powierzchniowym, na bazie oleju mineralnego, wosków, inhibitorów korozji oraz rozpuszczalników. Po wyschnięciu tworzy woskową, nieprzepuszczającą wilgoci powłokę. Dzięki niskiemu napięciu powierzchniowemu posiada bardzo dobre właściwości penetrujące, jak również zdolność do wypierania zalegającej wilgoci.

NOXUDOL 750 jest penetrującym środkiem antykorozyjnym, przeznaczonym do zabezpieczenia profili zamkniętych w pojazdach użytkowych zgodnie z metodą ML. Może być również stosowany do ochrony stalowych i żelaznych blach, belek, części zamiennych, przewodów itp.

  Karta techniczna

    WOSKI DO ZABEZPIECZANIA PODWOZI POJAZDÓW
   NOXUDOL 300
   Bezrozpuszczalnikowa powłoka zabezpieczająca podwozia pojazdów

NOXUDOL 300 jest środkiem antykorozyjnym wolnym od rozpuszczalników organicznych. Aby umożliwić nakładanie produktu w niskich temperaturach zastosowano czynniki wiążące o niskiej lepkości. Po nałożeniu Noxudol 300 tworzy miękki film, twardniejący do woskowej warstwy ochronnej.

NOXUDOL 300 jest głównie przeznaczony do zabezpieczania podwozi nowych pojazdów. Jest bardzo efektywny nawet przy niewielkiej grubości, dlatego jest rekomendowany do stosowania na podwozia. Może być również stosowany jako ochrona w czasie transportu i przechowywania maszyn, części maszyn, konstrukcji stalowych itp.

  Karta techniczna
   NOXUDOL 900
   Preparat do zabezpieczania podwozi pojazdów

NOXUDOL 900 jest produktem tiksotropowym, chemicznie stabilizowanym, zawierającym związki bitumiczne, woski, inhibitory korozji oraz rozpuszczalniki. Produkt jest stosowany do ochrony antykorozyjnej podwozi pojazdów. Zabezpiecza jednocześnie przed uderzeniami kamieni, żwiru itp. Produkt jest też odpowiedni do długotrwałego zewnętrznego przechowywania produktów przemysłowych np. niezabezpieczonych powierzchni stalowych, maszyn itd.

NOXUDOL 900 jest głównie przeznaczony do zabezpieczania podwozi nowych pojazdów. Warstwa nakładanego preparatu może mieć różną grubość tworząc dobre zabezpieczenie antykorozyjne i chroniąc przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ochrona przed ścieraniem zależy od grubości nałożonej warstwy.

Karta techniczna

NOWOŚCI
Kleje TENSORGRIP w magazynie WIATR. Zapraszamy do pobrania.
www.magazynwiatr.pl
PROMOCJE
Antykorozja

Powłoki wygłuszające

Noxudol 3101 - natryskowa powłoka wygłuszająca dla kolejnictwa i motoryzacji ( więcej... )

Zabezpieczenia antykorozyjne

Farby antykorozyjne, preparaty do zabezpieczania podwozi i woski do zabezpieczania profili wewnętrznych; bezrozpuszczalnikowe preparaty antykorozyjne ( więcej... )

Kompresory


Kompresory MARK i CHICAGO PNEUMATIC

ARAVIX SC ul. Półwiejska 41/9, 61-886 POZNAŃ, Poland      aravix@aravix.com      tel.: (+48)  61 850 10 34     fax: (+48)  61 850 10 70